Szczyrk noclegi - O nas.

Willa Rosa to komfort w przystępnej cenie.

Willa Rosa to nieduży i kameralny obiekt, kilka lat temu generalnie wyremontowany i wyposażony. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane w innym niepowtarzalnym stylu, uzupełnione elementami z drewna i boazerii co nadaje im ciepły klimat górski. W naszej ofercie mamy kilka pokoi dwu osobowych oraz apartamenty dwu i trzypokojowe , wszystkie z własnymi aneksami kuchennymi i łazienkami, w tym dwa kominki. Ponadto dla komforu każda łazienka została wygodnie urządzona i bogato wyposażona. O właściwą obslugę turystów, czystość , porządek i dobre funkcjonowanie obiektu dbają gospodarze osobiście. Staramy się zapewnić Państwu miły i spokojny wypoczynek. Możemy się pochwalić tym, że posiadamy dużą ilość stałych i zadowolonych klientów, którzy chetnie do nas wracają.

Atrakcyjne położenie

Willa Rosa położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu w Szczyrku blisko kolejki na Skrzyczne (5 min. piechotą), a wyciągami Ośrodka Narciarskiego Czyrna - Solisko (2 min. samochodem) w urokliwym i spokojnym miejscu nad rzeką Żylicą z dala od głównej ulicy a równocześnie w pobliżu centrum Szczyrku ( 15 min. piechotą). Odległości: kolej krzesełkowa na Skrzyczne 400m, najbliższy przystanek 300 m, najbliższy sklep spożywczy 300 m, centrum Szczyrku 2 km .

Dobry dojazd zimą

Bardzo ważną sprawą w górach zimą jest łatwy dojazd do obiektu, do Willi Rosa ze względu na swoje położenie w Szczyrku dojedziecie Państwo bez problemu nawet przy największych opadach śniegu. Parking i podjazd są na bierząco odśnieżane.

Willa Rosa latem